ماتکو

معرفی علامت تجاری ماتکو
ثبت شده به شماره: ۳۰۵۱۴۶

مشتریان محترم و همکاران عزیز
از اینکه با اطمینان خاطر و اعتماد وافر در مسیر تولید، رشد و شکوفایی ما و نظر به حسن وفاداری با این مجموعه همکاری و همیاری می فرمایید سپاسگذاریم و سعی در تلاشیم بتوانیم با افزایش بهره وری و رشد توان رقابتی نیاز تولید بازار را تا حدی بهبود دهیم.

همراهان محترم
همانطور که نمایان است محصولات این مجموعه تا کنون با نام تجاری فلیکس و شعار (فلیکس ،هوشمند برتر) در بازار عرضه شده است و حایز اهمیت است که به اطلاع شما عزیزان برسانیم که این مجموعه مفتخر است از این حال به بعد محصولات تولیدی خود را با دو برند فلیکس و همچنین برند جدید (ماتکو) به فروش برساند.

شرح لوگو ماتکو
علامت تجاری (ماتکو) به طور کل نمایانگر صنایع تولیدی و الکترونیک می باشد. حرف لاتین e در مرکز لوگو مخفف عبارت electrinic، چرخ دنده ای که بخش بیرونی لوگو است به مفهوم تولید و صنعت، کلمه MAT مخفف نام مدیر عامل مجموعه، جناب مهندس (مهدی اکبر نژاد تهرانی) می باشد و co به معنای کمپانی در انتهای نام مجموعه ذکر شده است و در نهایت رنگ بنفش لوگو که برگرفته شده از نماد صلح و شجاعت.

امیدواریم این روند با حمایت شما عزیزان ادامه داشته باشد و ما همچنان در راستای تولید داخلی با هنر نیروی انسانی کشور عزیزمان کوشاتر شویم.